Скільки коштує найдешевша модель Тесла?

Сучасні тренди у світі підкреслюють важливість екології, тому не дивно, що останнім часом електрокари відомої американської компанії, названої на честь фізика Ніколи Тесла, стали бажаним придбанням багатьох автолюбителів.

Перший електромобіль цієї марки світ побачив у далекому 2003 році, а лише через 10 років їх було продано вже понад 50000 одиниць! Це говорить, що транспортний засіб, який працює на електриці, знайшов своїх шанувальників, причому їх досить багато! Звісно, багатьох на шляху до придбання може зупинити вартість, яка, як не крути, але вища за інші електромобілі та тим паче за звичайні засоби пересування, що працюють на двигуні внутрішнього згоряння. Тоді чому ж з року в рік власників Тесла стає все більше? Для відповіді на це питання ми розглянемо всі переваги, які ставлять авто на голову вище за конкурентів і дізнаємося, яка найдешевша Тесла.

Скільки коштує найдешевша модель Тесла?

Чому ж настільки унікальні електрокари Тесла?

На дорогах США і Європи побачити Теслу ─ не така велика рідкість. Якщо подивитися на те, скільки коштує Тесла в Україні, то стає зрозуміло, чому поки що не так багато водіїв пересіли на електрокар. Власника такого транспортного засобу одразу можна віднести до людей з гарним смаком і відповідним статусом у суспільстві ─ це незаперечна істина. Але крім статусу, вибір таких людей можна сміливо назвати раціональним. Стверджувати це нам дає право наступний список переваг, які відрізняють електричний мотор, встановлений на Тесла, від паливного силового агрегату:

 • 100% екологічність ─ відсутність будь-яких шкідливих викидів;
 • менша вага ─ у середньому двигун внутрішнього згоряння може важити до 6 разів більше за мотор Тесла;
 • безшумність — роботу двигуна не чути не тільки в салоні, а й зовні;
 • коефіцієнт корисної дії перевищує 95% — у ДВЗ показник ККД рідко досягає значення 25%;
 • розгін з місця до швидкості 100 км/год всього за 3,5-5,5 сек;
 • ресурс понад 1 600 000 км пробігу — аналогічний показник, навіть у найвитриваліших авто з ДВЗ, у рази нижчий;
 • на всіх обертах мотор видає рівномірну потужність;
 • виключення необхідності регулярно здійснювати заміну трансмісійних, моторних масел, сальників, ущільнювачів та інших дорогих «витратних матеріалів».

У сукупності всі ці переваги можуть вже довести фактичну вигоду капіталовкладення в купівлю, оскільки надалі такий транспортний засіб буде куди-більш економним в обслуговуванні, ніж інші варіанти з преміум-сегмента, а ціна авто з-за кордону з розмитненням вже не здаватиметься високою. Крім того, завжди доступна можливість прошити авто, а вартість зарядки в Україні буде до 4 разів дешевшою, якщо брати до порівняння заправку паливом авто з ДВЗ.

І це ще не всі переваги, якими володіє електрокар, адже неможливо не згадати функцію автопілота. Штучний інтелект, яким оснащений автомобіль, здатний брати керування транспортним засобом у свої руки, надаючи можливість водієві просто насолоджуватися поїздкою. Надчутливі датчики ефективно оцінюють сукупність факторів дорожніх умов в радіусі 250 метрів.

Ну, і нарешті, варто відзначити вишуканий дизайн автомобіля, який дихає сучасністю. «Космічні» плавні лінії кузова та унікальні дизайнерські рішення для інтер’єру салону ─ моменти, що суттєво вирізняють весь модельний ряд Тесла на ринку сучасних транспортних засобів. Це також і пояснює те, скільки коштує Tesla.

Вартість найдешевшої моделі Тесла

Скільки коштують електрокари?

Чудово розуміючи, що існує велика кількість потенційних покупців, виробник вирішив запропонувати широкий модельний ряд, який би відповідав не лише побажанням шанувальників електрокарів, а і їхнім фінансовим можливостям. Далі розглянемо більш детально, які переваги мають усі моделі Тесла:

 • Model 3 (від 39 600$). Основна модель, яка знаходиться в середньому ціновому сегменті. На думку багатьох водіїв, це найкраща модель для поїздок у межах міста. Її рівень безпеки відзначений престижною нагородою IIHS Top Safety Pick+.
 • Model Y (від 43 100$). Прекрасний вибір для сімейних поїздок. П’ятимісний кросовер відрізняється тим, що при складанні заднього ряду розширює місткість багажного відділення до рекордних 2158 літрів!
 • Model S (від 116 400$). Зовні цей седан люкс-сегмента нагадує Model 3, ось тільки істотно перевершує його в багатьох технічних характеристиках. Місткість батареї становить 100 кВт, а загальна потужність електромоторів 493 кВт.
 • Model X (від 129 100$). Флагманський електрокар, який поєднує в собі найпросунутіші функції та стильний дизайн, зокрема двері «крила сокола» і панорамне лобове скло.

Як видно, модельний ряд вражає розмаїттям варіантів, котрі розраховані на різні бюджети, а якщо брати до уваги переваги, пропоновані компанією NikolaCars під час перегону тесламобіля зі США до Києва, то ціна вподобаної моделі Тесла стане приємною несподіванкою.

Топ
ukУкраїнська