Замовити дзвінок
  Залиште свої контактні дані, після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання.

  Создан Обслуговування машин
  Тесла на нашому СТО
  Перевірте справність
  вашого авто у справжніх
  професіоналів.
  Заказать

   Замовити дзвінок
   Залиште свої контактні дані, після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання.
   Підтримка хорошого стану

   Електрокари Tesla

   Для підтримки ідеального стану електрокари потребують меншого обсягу робіт. Тесла не є винятком, електрокар надійніший за дизельні та бензинові аналоги.
   Індивідуальна конструкція Тесли завдяки своїм особливостям виводить з ладу менше деталей в процесі її експлуатації, але не дивлячись на це, теж потребують обслуговування. Наші фахівці якісно виконують такі послуги і підтверджують це гарантійними зобов’язаннями.
   За рекомендаціями виробника обслуговування варто проходити один раз на рік або після 20 тис. км пробігу автомобіля.
   У сервісне обслуговування входить перелік робіт таких як: ремонтні послуги, діагностика та додатковий сервіс. Частина робіт є регулярними і повинні виконуватися за встановленими термінами виробника, інша частина виконується за потребою.

   Регулярні заходи

   Технічне обслуговування

   • Діагностика корпусу батареї
   • Перевірка роботи гальмівної та інших систем
   • Діагностика ходової частини
   • Очищення системи кондиціонування
   • Перевірка і заміна рідин

   Наші фахівці виконують ремонт будь-якої складності в разі в разі поломки різних систем електрокара Тесла. В основному це ремонт електроніки, заміна батареї, слюсарні та кузовні роботи, заміна замків.

   У разі поломки різних комплектуючих електромобілів “Тесла” наші фахівці виконують ремонт. Найчастіше це: шиномонтажні, кузовні та слюсарні роботи, ремонт електрики, заміна батареї.

   Ми пропонуємо повний спектр послуг

   Додаткові послуги

   • Оновлення програмного забезпечення
   • Віддалена системна діагностика
   • Дооснащення та тюнінг
   • Продаж запчастин і аксесуарів
   Що говорять про нас наші щасливі клієнти

   Відгуки

   Адреса

   м. Київ, вул. Колекторна. 30

   Телефон

   +38 (097) 512 02 55

   Email

   nikola.carsua@gmail.com

   Обслуговування Тесла: інструкція та реальність

   Електрокари Тесла все частіше з’являються на наших дорогах, і статистика за перший квартал 2024 року зберігає цю тенденцію. Чи не найвагоміша перевага цих машин для українського споживача — можливість економити під час експлуатації.

   По-перше, електроенергія, навіть після підвищення ціни, коштуватиме дешевше, ніж бензин. По-друге, у конструкції не передбачено паливних фільтрів, свічок запалювання та іншої «начинки», яку треба регулярно чистити або замінювати. Тобто, вагома стаття регулярних та суттєвих витрат відпадає.

   Однак будь-яка машина — живий механізм, який зношується, втомлюється і потребує своєчасної уваги. Все, що треба знати про Тесла — обслуговування в Києві, діагностику та ремонт — далі.

    

   Обслуговування автомобілів TESLA

   Три класичні етапи обслуговування машин Тесла

   Вони стосуються і електромобілів Tesla — так само як і «електричок» будь-якого іншого виробника.

   Огляд водієм

   Це один із найперших уроків у будь-якій школі водіння. І основа безпеки: перед кожним виїздом водій має переконатися, що все справне. Все — це колеса, гальма, системи кермування та зовнішнього освітлення, очищення лобового скла тощо.

   Єдина відмінність, в автокарі замість «повного бака» має бути достатній рівень заряду тягової батареї. Щоб поповнити запас ходу треба 30-45 хвилин, але постійно заряджати машину у швидкісному режимі фахівці все ж не рекомендують, — якщо не хочете робити зайвий ремонт Тесла, або замінювати АБК частіше, ніж це передбачено регламентом.

   Також задача водія:

   • вчасно поповнювати рівень рідини склоомивача,
   • слідкувати за стабільністю тиску у шинах,
   • контролювати систему кондиціонування.

   Сезонне обслуговування Тесла

   Передзимова підготовка електрокара зосереджена на його «перевзуванні». Замінювати гуму треба в умовах Тесла СТО. Є думка, що можна обійтися чотирисезонними шинами. Так, можна, але якщо ви плануєте пересуватися взимку лише містом і лише на мінімальні відстані.

   Одночасно доцільно оновити комплект датчиків тиску у шинах: під час холодів тиск у них падає частіше, а контролювати цей параметр вкрай важливо.

   Для автомобілів, що експлуатуються в холодних регіонах (а українські зими важко назвати лагідними), виробник рекомендує чистити та змащувати всі гальмівні супорти щороку, або через кожні 20 тис км пробігу.

   На початку весняно-літнього сезону клопотів трохи більше. Так, окрім заміни гуми на літню, необхідно перевірити електрику, систему кондиціонування, та головне, серце електроавтівки — акумуляторну батарею (АКБ). Для кожного із цих елементів холод є додатковим навантаженням.

   Технічне обслуговування Тесла

   Виробник вважає, що відвідувати автосервіс Тесла треба після кожних 20 тисяч кілометрів пробігу, це орієнтовно раз на 1-2 роки. Утім, на ринок України частіше потрапляють машини із солідним кілометражем. Відтак реальний графік ТО, тобто, планових перевірок саме для вашої машини може бути й іншим.

   Під час візиту, фахівці NikolaCars в Києві у першу чергу перевірять стан батареї, підвіски, гальмівних колодок. А також дисків, рульового управління та амортизаторів. Збалансують та відцентрують колеса і шини, — в іншому разі це впливає на керованість, термін служби шин та компоненти рульового керування. А ще приділять увагу вимірам охолоджувальної рідини для АКБ і за необхідності замінять щіточки очищувача скла.

   Ці та інші роботи укладаються у три етапи:

   • Діагностика тесла;
   • Адаптація систем та вузлів;
   • Заміна технічних рідин та елементів.

   Правила від виробника

   Інструкція від автомобіля Тесла лаконічна. Із неї можна дізнатися про періодичність заміни складових, важливих для стабільної роботи всіх електронних механізмів. Ось основні пункти:

   1. Гальмівна рідина має перевірятися на забруднення кожні 4 роки. Власне, саме з такою періодичністю вона має і замінюватися. Інтенсивне використання гальм під час буксирування, на гірських спусках тощо може вимагати більш частої перевірки та заміни гальмівної рідини.
   2. Обслуговування АКБ. Якщо високовольтна батарея потребуватиме обслуговування, на сенсорному екрані з’явиться приблизно таке повідомлення: «12V Battery Needs Service, Replace 12V Battery Soon». Виробник наголошує, що самостійно працювати з компонентами, кабелями та роз’ємами не варто: мова про високовольтну напругу.
   3. Охолоджувальна рідина АКБ має замінюватися після кожних 80 тисяч км.
   4. Гальмівні колодки — кожні 100 тисяч км.
   5. Повітряний фільтр салону. Він запобігає потраплянню пилку, промислових опадів, дорожнього пилу та інших частинок через вентиляційні отвори. Замінювати його рекомендується раз на 2 або на 3 роки (в залежності від моделі машини);
   6. Обслуговування кондиціонера передбачає заміну мішка з вологопоглиначем для кондиціонера. Це подовжує термін служби та підвищує ефективність системи кондиціонування. Проводити необхідні маніпуляції треба кожні 3 або 4 роки, в залежності від конкретної моделі Тесла.
   7. Заміна шин має проводитися кожні 10 тисяч км. Агресивна їзда може призвести до прискореного зносу шин і, відповідно, вимагати частішого обслуговування на тесла сервіс в Києві.

   Обслуговування автомобілів Тесла

   Висновки:

   «Електрички» простіше обслуговувати, аніж звичайні бензинові машини, але є нюанс: ТО має проводитися лише у профільних сервісних центрах. Сертифіковані спеціалісти NikolaCars — це кваліфікована комп’ютерна діагностика Тесла в Києві та комплексне сервісне обслуговування електрокарів.

   Адже для якісної діагностики потрібно щонайменше специфічна апаратура, якої на звичайних станціях немає. Приміром, — стандартний діагностичний роз’єм OBD2, який є далеко не в усіх сервісних центрах. А якісне обслуговування авто Тесла вимагає спеціальних інструментів і фахівців, які вміють їх використовувати.

   Фахівці СТО NikolaCars виконають ремонт будь-якої складності для електрокара Тесла. Зокрема, це ремонт електроніки, заміна батареї, слюсарні та кузовні роботи, заміна замків тощо. Також за необхідності тут допоможуть:

   0/5 (0 відгуків)