Замовити дзвінок
  Залиште свої контактні дані, після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання.

  Создан Прошиємо ваше авто
  новою версією
  Після всіх процедур ваше
  авто отримає нові функції,
  і кращу динаміку.
  Заказать

   Замовити дзвінок
   Залиште свої контактні дані, після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання.
   Прошивка авто Tesla

   Наші послуги з прошивки Tesla

   Навігація EU з оновленням авто / без оновлення $500 / $200
   Комп’ютерна діагностика від $100
   Прошивка блоків $100
   Краш SRS до 2020 року / з 2020 року $100 / $200
   Краш BODY/AKB/Пнемо-підвіски $150 / $150 / $100
   Заміна сім від $50
   Заміна модему від $100
   Оновлення прошивки від $200
   Калібрування радару від $100
   Калібрування камери АП 1-2 $100
   Ключ перший Model S $150
   Ключ перший Model Y /3 $300
   Зміна порту зарядки на CCS ModelS/Model3 $250/$150
   Остання прошивка для автомобіля

   Оновлення програмного забезпечення

   Фахівці нашої компанії надають послуги оновлення прошивки до актуальної версії. З кожним виходом оновленої прошивки в автомобілі Тесла з’являються нові функції, які дарують незабутні враження водієві і відкривають нові можливості комфортного водіння.

   Якщо ваш електрокар Тесла не отримує нові оновлення прошивки, звертайтеся до нас, ми допоможемо вдосконалити ваш автомобіль.

   Оновлюємо автомобілі з усього світу

   Як здійснити оновлення Tesla

   Для початку потрібно зрозуміти причину виникнення ситуації. Може бути кілька варіантів

   • Електрокар довгий час не підключався до інтернету
   • Прострочені сертифікати на автомобілі

   У першому випадку проблема вирішується оновленням системи вручну. Наші фахівці за допомогою професійного обладнання встановлюють актуальну прошивку на ваш автомобіль.

   Для того щоб надалі ваш автомобіль оновлювався автоматично, наші фахівці встановлюють передостанню прошивку із запитом на останню прошивку з сервера. У такому разі оригінальний зв’язок електрокара з сервером відновлюється.

   У другому випадку, всі подальші оновлення прошивки потрібно ставити вручну, у зв’язку з тим, що зв’язок автомобіля з серверами розірвано через прострочені сертифікати.

   У будь-якому з цих випадків Вам допоможуть фахівці нашої компанії, встановлять на ваш автомобіль Тесла останню версію прошивки.

   Що говорять про нас наші щасливі клієнти

   Відгуки

   Адреса

   м. Київ, вул. Колекторна, 30

   Телефон

   +38 (097) 512 02 55

   Email

   nikola.carsua@gmail.com

   Мало кому сподобається, якщо в дорозі раптово автопілот Tesla почне працювати некоректно, навігація даватиме збої, а батарея розряджатиметься швидше, ніж зазвичай. Найімовірніше, це явна ознака того, що вам потрібна термінова і невідкладна прошивка Tesla.

   На щастя, ви зараз саме там, де мали опинитися, оскільки NikolaCars — компанія, що надає послуги в Києві з оновлення та прошивки електрокарів Tesla на професійному рівні та з максимальною відповідальністю.

   Прошивка авто — ключовий елемент, який дає змогу транспортним засобам марки Tesla отримувати регулярні оновлення, поліпшення функціональності та більш прогресивні можливості. Прошивкою варто називати програмне забезпечення, яке відповідальне за управління всіма системами і функціями електромобіля. Під терміном ми маємо на увазі все — починаючи з основної операційної системи і закінчуючи вузькопрофільними програмами (автопілот, управління акумулятором, мультимедіа тощо).

   Прошивка автомобілів Тесла

   Отримуючи регулярні оновлення, водії, які обрали Tesla, можуть бути на 100% впевненими в тому, що їхній електрокар працюватиме на максимумі своїх можливостей, відповідаючи всім запитам стосовно безпеки та комфорту експлуатації.

   Чому важливо оновлювати прошивку?

   Своєчасне оновлення прошивки для всіх моделей Tesla вкрай важливе для можливості користуватися тими перевагами, які від початку передбачали творці цього сучасного електрокара. Якщо об’єктивно оцінити причини, за якими варто замовити послугу авто прошивка без зволікання, то цей список буде виглядати так:

   • Поліпшення продуктивності електрокара. Допомагає автомобілю працювати більш ефективно і уникати неполадок, усуваючи дрібні баги і оптимізуючи роботу всіх систем.
   • Збільшення запасу ходу та економії енергії. Нові версії прошивки часто містять поліпшення в управлінні енергоспоживанням, що дозволяє збільшити дальність поїздок без підзарядки. Це одна з ключових переваг оновлення Тесла.
   • Оновлення системи безпеки, автопілота. Найсвіжіші версії прошивки містять апгрейди системи автопілота і безпеки. Вони вкрай важливі для того, щоб авто в дорозі радували водія надійністю і безпекою. Своєчасна перепрошивка автомобіля допомагає усунути вразливості та додати нові функції, покращуючи загальний рівень безпеки.
   • Підвищення рівня комфорту експлуатації. Апгрейди, які випускає компанія Tesla, додають корисні функції для мультимедійної системи, покращують інтерфейс. Їх використання покращує процес керування електрокаром, додає йому комфорту.

   Ми назвали лише кілька причин, що говорять на користь рішення не відкладати в довгий ящик відвідування NikolaCars. Прагнення підвищення безпеки та ефективності використання авто — головні критерії, які ми переслідуємо, надаючи послуги своїм клієнтам у Києві.

   Все, що потрібно для Tesla в одному місці

   Ваша Tesla заслуговує на найкраще обслуговування, і саме тому ми пропонуємо повний спектр послуг, щоб електромобіль завжди був в ідеальному стані.

   • Оновлення прошивки автомобіля. Допомагає підвищити ефективність авто загалом, оптимізувати його роботу.
   • Прошивка запчастин електрокара. Прошивка окремих компонентів автомобіля забезпечує їхню оптимальну роботу і взаємодію з основними системами. Прошивка Tesla Model 3 та інших моделей гарантує надійність усіх частин автомобіля.
   • Програмування ключів. Завдання, що вимагає професіоналізму і відповідальності. Програмування ключа Тесла в Україні до недавнього часу було вельми проблематичним, оскільки відповідних знань більшість майстрів просто не мали. Фахівці, яких ми ретельно відбирали для роботи, здатні вирішити це питання з максимальним рівнем професіоналізму, оскільки озброєні всіма необхідними знаннями. ПЗ та обладнання, з якими можна створити ключ Тесла, дають змогу домогтися якості, не нижчої за ту, що пропонує відомий у всьому світі виробник.
   • Калібрування автопілота. Гранично точне калібрування автопілота покращує його роботу, підвищуючи безпеку і надійність системи електрокара. Від якості послуги залежить правильне функціонування GPS-навігації. Оновлення та оптимізація навігаційних систем забезпечують точні маршрути й упевненість у підсумку поїздки, незалежно від точки призначення.
   • Увімкнення Diagnostic/Factory Mode. Ці режими дають змогу провести повну діагностику електрокара й отримати доступ до заводських налаштувань. Грамотне їх використання дає змогу домогтися максимально інформативних даних про стан система Тесла.

   Професіоналізм співробітників NikolaCars націлений на надання всіх необхідних послуг, щоб транспортний засіб служив належним чином, підтверджуючи вигідність капіталовкладення. Пригін Тесла з США і подальший кваліфікований сервіс електромашин — гарантія вашої безпеки і комфорту.

   Прошивка автомобілів Tesla в Києві

   Ми знаємо про Tesla стільки, скільки і творці

   NikolaCars – компанія, яка з радістю пропонує послуги, що допомагають розкрити потенціал будь-якої моделі електрокара преміум-сегмента. Для Tesla прошивка – це не просто поліпшення, а необхідність для комфорту і безпеки. Регулярні апгрейди допоможуть авто працювати на піку можливостей, забезпечуючи безпеку і найновіші функції.

   Своїм клієнтам ми завжди пропонуємо максимум переваг — Тесла сервіс у Києві, зокрема:

   • Кваліфіковане обслуговування. Фахівці NikolaCars сертифіковані та мають багатий досвід роботи з авто марки Tesla.
   • Індивідуальний підхід. Ми враховуємо всі ваші потреби і бажання, щоб запропонувати варіанти практичних поліпшень для електромобіля.
   • Гарантія якості. Усі роботи виконуються з використанням оригінального обладнання та програмного забезпечення.
   • Стислі терміни. Ваш час безцінний, тому ми гарантуємо оперативне виконання послуг, але без шкоди для якості.

   Nikola Cars — компанія, яка посідає лідируюче місце на ринку обслуговування автомобілів від бренду Tesla. Головне наше завдання — показати всі переваги VIP-рівня обслуговування, на яке заслуговує кожен без винятку власник транспортного засобу, що йде на крок попереду своїх конкурентів.

   0/5 (0 відгуків)