Tesla Model S 60кВт 2014

$33,200.00
  •  Огляд автомобіля

Tesla Model S 60кВт 2014

Купівля
На перший погляд автомобіль має жахливі пошкодження. Ми також думали коли його купували. Тому він брався під розбирання. Але по приходу автомобіля на нашу станцію виявилося, що пошкодження не критичні і ми вирішили його відновлювати. Даний автомобіль був куплений на аукціоні Copart від надійної страхової компанії USAA (United Services Automobile Association). Ми купуємо машини виключно у страхових компаній і тільки після повної перевірки за всіма можливими базами (CarFax, AutoCheck, AutoAstat, AutoAuctionHistory і т.д.)


Доставка
Після завершення аукціону та оплати всіх платежів, машина була доставлена транспортною компанією в порт Маямі і завантажена в контейнер. Під час відправлення ми в обов'язковому порядку оформляємо страховку на вантаж. Час у дорозі зазвичай становить від 40 до 50 днів.
Після прибуття авто в порт Одеси наші співробітники оформляють всі необхідні документи і супроводжують його до Києва.
Далі слідує етап запуску авто після аукціону, а також складання акта дефектовки.

Ремонт
За бажанням майбутнього власника відновлення проводилося без рихтування, тобто повною заміною пошкоджених деталей на фабрично нові або такі, що були у вжитку в ідеальному стані.
Оскільки несучі елементи кузова під час удару не постраждали, замінити довелося лише передню частину навісних конструкцій. Зокрема полицю лівого крила, панель кріплення радіаторів і зовнішні елементи кузова такі як крила, бампер, фари і капот. Подушки безпеки не ремонтувалися, а були замінені на нові.

Підсумок
Завдяки високому професіоналізму і великому досвіду наших майстрів замовник отримав авто з якістю збірки кращою, ніж із заводу.
Під ключ машина обійшлася нашому клієнту в $33200 USD 75% від ринкової вартості ($44000 USD в 2018-му році)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ОПИС
  • Make Tesla
  • Model Model S 60
  • Year 2014
  • Condition бу
  • Mileage 49 286 км
  • VIN Number 5YJSA1S12EFP48761
  • Body Style Лифтбек

Пов'язаний транспортний засіб

Топ
ukУкраїнська